0544 242 18 18

HİZMETLERİMİZ / Fabrika Temizliği

Sakarya Fabrika Temizliği

Sağlık için büyük önem taşıyan gıda malzemeleri tarım ve birçok endüstriyel alanda üretim alanında çalışan fabrikalar makinaların daha iyi performans sağlamasını ve ürünlerde kalıntı ve yabancı madde oluşturmaması açısında büyük önem taşımaktadır. Yağlı ve birikmiş kirlerin temizliği için kurulan fabrika temizliği için uzman bir kadro ile çalışmanız önerilir parçaların zarar görmemesi daha iyi bir çalışma alanının hazırlanması için uzmanlaşmış kadrosu ile çalışan ekip bütün ekipmanlar zemin temizliği cam ve bina içi her hizmette çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir.

Temiz ve bakımlı bir fabrika her zaman sağlık ve güvenli olarak çalışır. Üreticiler için büyük önem taşıyan hijyen fabrikanın çalışanlarını da büyük oranda etkiler sağlıklı çalışma alanları ve koşulları altında çalışan bir işçi daha çok verim sağlar ve başarılı olur. Teknolojik çalışmalarla yapılan temizlik tüm fabrikanın bölümleri için titiz bir çalışma ile yapılmaktadır. İmalathane gibi üretim yerlerinin temizliği için kaliteli bir üretim için önemli olan fabrika temizliği gerekli ve rutin olarak yapılması gereken bir uygulamadır. Malzemelerin ve fabrikadaki aletlerin daha uzun ömürlü olması içinde temizliğine önem verilmesi gerekmektedir.

Işıl Temizlik olarak üretim tesislerinizin temizliği konusunda özenli ve derinlemesine hijyen tekniği ile özel bir çalışma prensibi uygulamaktayız.